Vyhledávání
Facebook

Snowkite.cz má svoji vlastní facebook stránku - proto neváhejte a přidejte si nás mezi přátele!

Partneři
Studnice na Vysočině

Studnice

Tento spot na Českomoravské vrchovině má hned několik velice důležitých předností! Nachází se asi 7km od Nového Města na Moravě.  Nadmořská výška 800m, což zaručuje dobré sněhové podmínky. Velká a poměrně rovná plocha na učení a pro ty kdož jezdí a chtějí skákat i malé kopečky . Také se z tohoto místa dá poměrně snadno vyjet kamkoliv do krajiny a na okolní kopce. Velikou výhodou tohoto spotu je, že zde nebývá vyfoukaný sníh na jednu či druhou stranu a je možno jezdit opravdu všude .

  

Nejlepšími směry větru jsou JV,J,JZ

Další nesporně velkou výhodou je místní zázemí . Pro ty kdož přijíždí na jeden den je zde parkoviště přímo u kite placu,takže stačí nastartovat kite a jet .Při odpočinku po ježdění můžete navštívit místní restauraci ,která se nachází hned vedle parkoviště .

 

Pro ty , kteří se nechtějí vracet domů ,když je několika denní předpověď,je zde možnost ubytování . Chata Studnice , která se nachází v těsné blízkosti kite placu vám  ochotně nabídne svoje služby . Veškeré info o cenách a službách najdete na www.chatastudnice.vysočina.cz

Krásné ježdění a good wind na tomto spotu Vám přeje tým snowkite a tým chaty Studnice

Diskuse
Zatím žádné příspěvky
Aktuální počasí

Aktuální povětrnostní podmínky v revírech najdete na stránce Počasí.

  1. Aktuální počasí v revírech zde

Servis lyží a snowboardů

Servis lyží a snowboardů

Revíry

Revíry - kam všude jezdíme a jak to tam vypadá...

Výukové kurzy