Vyhledávání
Facebook

Snowkite.cz má svoji vlastní facebook stránku - proto neváhejte a přidejte si nás mezi přátele!

Partneři
První jarní ježdění a pozdní podzimní ježdění

Jaro se blíží mílovými kroky, tak je na čase Vás informovat o každoročním jarním výletu na námi objevený, oblíbený Beauduc. Každé jaro jsme se vydávali na jarní ježdění do Španělska na Delta del Ebre a po cestě tam i zpět jsme se zastavovali na úžasném místě nazývaném Beauduc. Pro oblíbenost  Beauducku jsme se rozhodli  pořádat jarní testovací akce na nové hračky na jaře na tomto místě každý rok a tímto příspěvkem bychom Vás rádi na tyto akce pozvali.

 

Asi nejdůležitější informace KDY : DUBEN

Tento termín jsme zvolili úmyslně , jelikož  na jihu Francie kde se Beauduc nachází, je již velmi přijatelná teplota víc jak 20°C vzduch a 18°C voda .

Co je na tomto místě úžasné?

Mělká rovná voda, za písečným rýfem vlny, úžasně stálý vítr vanoucí takřka stále. V tento měsíc je zde již i přijatelné teplo, to znamená přes den triko a kraťasy a večer mikina.

Nutno předem upozornit , že tento výlet patří do krabičky hardcore. Co to znamená: Je nutno si vzít  sebou naprosto vše. Bydlí se v písečných dunách, v autě či stanu, nenajdete zde žádnou civilizaci, jen písek a plameňáky. Není zde voda, ani elektřina i telefonní signál je mizerný. Řekli by jste, že není problém zajet do vesnice a nakoupit. Všechno je možné , ale nutno počítat s jízdou po naprosto rozbité cestě 13km se zařazenou jedničkou. Dalším úskalím je písek, do kterého můžete kdykoliv zapadnout.

Neskutečným pozitivem tohoto místa je cena. Při obsazenosti auta 4os, vás cesta vyjde na 3500Kč/os i s dálničníma poplatkama ve Francii, pokud zvolíte severní trasu. Jižní trasa přes Itálii je o něco dražší. Bydlení je zdarma a jídlo ???? Jíst se musí i doma.

Co nás tedy do těchto míst láká ?

Již zmíněné skvělé kitování a týden naprostého klidu a pohody a odpočinku od stresů všedních dnů.

Beauduc se nachází na jižním pobřeží Francie cca 1600km z Brna. Cesta je pohodová - vede celou dobu po dálnici ( francouzské i italské dálnice jsou placené ).Kritický je pouze již zmíněný poslední úsek 13km na místo.

 Kolik tento výlet stojí ? Každého jinak. Je jednoduché si spočítat kolik má vaše vozidlo spotřebu , kolik Vás pojede v autě, vynásobit  ujetými kilometry a vydělit počtem osob a připočítat jídlo a pití, které si nakoupíte doma , či po cestě. Tento výlet se řadí do kategorie levné, když na věc příjde můžete si lovit ryby a hrát si na Robinsona.

Takže co všechno sebou: kity, prkna, buggyny, mountinboardy, neoprén, opalovací krém, jídlo , pití , gril, zapalovač, udice a síťky a hlavně dobrou náladu.

Beauduc můžete navštívit kdykoliv sami, ale pokud bude chtít jet v naší společnosti v tomto termínu, volejte na naše známá čísla a tam Vám zodpovíme všechny vaše všetečné otázky.

Diskuse
Nový příspěvek

Aktuální počasí

Aktuální povětrnostní podmínky v revírech najdete na stránce Počasí.

  1. Aktuální počasí v revírech zde

Servis lyží a snowboardů

Servis lyží a snowboardů

Revíry

Revíry - kam všude jezdíme a jak to tam vypadá...

Výukové kurzy